Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

HC Vardar Fan shop

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.257
766
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
едно време ја наоѓав лесно on-line и лесна комуникација се имаше тогаш...

може да ми каже некој дали е достапна и како би можело да се нарача од РК Вардар?
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.257
766
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
не биват... што поради некои сетинзи во Прелистувач што поради моја среќа...

Има шанса некаде да се најде од Репрезентација нешто опрема, репрезентативна облека...
 

gokica

Модератор
13 јуни 2009
9.358
12.605
не биват... што поради некои сетинзи во Прелистувач што поради моја среќа...

Има шанса некаде да се најде од Репрезентација нешто опрема, репрезентативна облека...

Имаше порано во едно продавниче во подрум во ГТЦ по нешто. Дали сеуште продаваат незнам.
 

kristijan_m75

On your way to fame
22 март 2016
702
522
Пробај од мобилен,страната си функционира.Ако си од Скопје можеш и директно да си појдеш до сала,од страна на спрат ти е продавницата.
не биват... што поради некои сетинзи во Прелистувач што поради моја среќа...

Има шанса некаде да се најде од Репрезентација нешто опрема, репрезентативна облека...

Испратено од M2101K7BNY преку IT.mk форум апликација
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.257
766
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Благодарам за предлози...

Како што гледам Hummel е малку оскудно во МКД,

како и тоа дека не сме до толку стасале со маркетинг, cPay, WordPress, организација и слични работи
кои не го дозволуваат модерното подржување на спортските ентитети...
 

Jovan123

Intern
6 декември 2012
29
33
Од репрезентација имаш во Дспорт на стадион.
Од Вардар имаш во вардар фан шоп кај Јане.

Имаше можност и да се остави дресот во Дспорт за customization момент, да се додаде бројче/презиме итн. Од прва рака испробано.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.507
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно