1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Hardware Pr0n

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од psyside, 21 Мај 2011.

 1. psyside

  psyside
  Rising Star

  25,702
  26,317
  4 Септември 2008
  2 « број на членови на кои им се допаѓа ова.
 2. Fearless

  Fearless
  Gaining Experience

  753
  188
  22 Јули 2009
  Машко
  FTW !! omg. Very very nice, ладењето е врв :)
   
 3. Goran123

  Goran123
  Gaining Experience

  954
  158
  25 Јуни 2010
  Само што го гледав видеово прееска тука, и сакав да отворам тема за истото :D

  Реп+ :bravo:
   
 4. uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,759
  4,313
  20 Февруари 2011
  Машко
 5. dArrkii

  dArrkii
  Intern

  210
  7
  17 Мај 2011
  :isplashen: :isplashen: :isplashen: :plachko2: :plachko2:
   
 6. NetworX

  NetworX
  Intern

  959
  46
  3 Мај 2009
  @Psyside, леле матичнава билдер... Win XP no theme FTW!!:bravo:
   
 7. architect

  architect
  Unstoppable

  1,933
  2,303
  27 ноември 2008
  Машко
  Архитект
  liquid nitrogen ftw :D

  Од тоа нитрогенот гарант после и мразулци фатил процесорот. ВО секој случај екстремно мрзнење се вика ова ... :bravo:
   
 8. Goran123

  Goran123
  Gaining Experience

  954
  158
  25 Јуни 2010
 9. Goran123

  Goran123
  Gaining Experience

  954
  158
  25 Јуни 2010
  А исто и ова, sound cooling. На германски е видеово, со англиски превод. Го имам гледано оригиналниот документарец на англиски, и боли глава е колку ниски температури се постигаат за многу кратко време (неколку секунди), како што може да се види на 5:30 од видеото.

  Вакво едно и оверклок до небо :bravo:
   
  1 person likes this.
Слични теми
 1. Aeox
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,365
 2. Alek24
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,597
 3. sdarko
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,910
Вчитување...

Сподели

Вчитување...