• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Подарувам Hard shell (маска) за непознат таблет

  • Ја почнал/а темата
  • #1

skullmonkey

Unstoppable
25 април 2007
4,247
3,263
Скопје
www.gorast.com
Ми стигна по грешка од Алиекспрес. Немам поима за кој тип на таблет е. Ако некој познае нека пише да го земе.
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,531
Мислења
846,094
Членови
29,330
Најнов член
Leonard
На врв Дно