• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Happy Birthday thricer!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Среќен Роденден thricer!!! Голем да растеш, све петке на полугодие да ти бида и Дедо Мраз најголемо пакетче да ти донесе.

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=UeypOvsY91Q[/ame]
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,419
1,175
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
:srekjenrden:
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Happy b'day б'дњаче. Све најубо и уште пууууууууно бидејови да дочекаш !


И да, поаран да си оваа година у опен арена, а не само LiWo нон стоп да се фали дека те тепал.


И да, све што ти леже на срце вкревет да ти легне ако не е легнало досега.
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,272
329
OOOOOOooO thrice среќен роденден да растеш голем да станеш (и да ти расте) :))

Ај и женски да собереш цел куп и да вриеш од нив :D
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Happy Birthday to you!
Happy Birthday to you!
Happy Birthday dear thricer!
Happy Birthday to you!

И голем да растиш:)
 
M

Mr.Alien

Гостин
Е па среќен нека ти е роденденот. И замисли, ти се поклопува со роденденот на Google!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,704
Мислења
849,056
Членови
29,434
Најнов член
patlidzan
На врв Дно