• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Happy Birthday filipvselena

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
:rakopleskanje::zhurka::nazdravje::alkos: :svirkanje: :wohoo::srekjenrden::alkos2:

HAPPY BIRTHDAY
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Aj neka e sreken, neka se mnozat godinite...!!
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
Srekjen rodenden. Se najubavo .. Da ti se ispolnat site zhelbi..
Se sho ti lezhi na srce, vkrevet da ti legni..
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Среќен роденден филип !!! Ајде ... едно MACче :)

:zhurka::zhurka::zhurka::wohoo::wohoo::srekjenrden::srekjenrden:
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Среќен роденден, да ти се множат годините, а и постовите.:D
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
:wohoo::zhurka: Среќен роденден Филип :zhurka::wohoo:
:alkos::nazdravje:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,923
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно