• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Happy Bday 386ka!

Статус
Затворена за нови мислења.

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Среќен роденден, сите желби да ти се исполнат, и нормално, стандардното, се што ти лега на срце да ти легне во кревет!!!
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Sreken rodenden... !! :bravo:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
ah aleksandar aleksandar.. Mi go zede izrazot :D
Dobro.. ne e tolku losho.. Ima ushte mnogu da se kazhuva :D
Znachi: Srekjen Rodenden, GOOOOOOOOOOOOOOLEM da rastish, se najubavo, da ti se mnozhat godinite, da si kupish ushte eden Hard Disk, da ti se mnozhat GHz-ite na processorot, Da ne osetish seckanje na kompjuterot dodeka igrash, vo kulerot prashina da ne vleze, Nikogash da ne ti zatreba alt+ctrl+delete, Downloadot da ti odi so 100 Gb/s, Da nema potreba povekje od restart, virusite da begaat od tebe, error povekje da ne ti se pojavi, Licencata od anti-virusot do 3018 da ti trae, I da ti se mnozhat postovite na forumov :)
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Среќен роденден, секоја желба да ти се оствари!!!
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
193
Леле дури сега се ставив! Фала ви мнооооооооооооооооогу!!!!:))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
863,558
Членови
30,068
Најнов член
petrovskib
На врв Дно