1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Hama Uzzano 2.0 Smart TV Wireless Multimedia keyboard + trackball

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 26 Декември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,443
  9,016
  23 Јануари 2008
  Манга
  На dzunko му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,443
  9,016
  23 Јануари 2008
  Манга
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,443
  9,016
  23 Јануари 2008
  Манга
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,443
  9,016
  23 Јануари 2008
  Манга

Сподели

Вчитување...