• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Halo 2

  • Ја почнал/а темата
  • #1

darkwarrior

Intern
22 јули 2007
45
1
The game of the year.
-----------------------------------------------
Koj slusnal za ovaa igra neka pise podolu inaku igrava e zakon. Igrata se so zanr. FPS a koj ja ima Windows Vista besprekorna igra ima.
----------------------------------------------------
za informacii pisete.
------------------------------------------------------------------
Halo 2 is near you.
---------------------------------------------------------------------------------
 

::FROST::

Баниран/a
6 јануари 2008
26
0
Сеуште не сум ја пробал. Ќе ја земам деновиве и ќе ви кажам импресии
 

mENDol

Intern
24 декември 2007
83
2
Aiii HElo2 coece, nie se umrezivme 5-6tina, abe zivi se pokoljavme. Fantastica FPS, ja vrti i XP, samo dobra memorija treba da nabacis....
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,579
Мислења
846,885
Членови
29,360
Најнов член
RokerMD
На врв Дно