• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

HaKeRcE

 • Ја почнал/а темата DimitarMK
 • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1
D

DimitarMK

Гостин
поздрав до сите...ако сакате нешто да дознаете повеќе за мене,слободно прашајте ме..

инаку овај форум е супер...и се надевам дека ќе се дружиме...
 
 • Ја почнал/а темата
 • #5
D

DimitarMK

Гостин
Fala vi za gostoprimstvoto
 
 • Ја почнал/а темата
 • #8
D

DimitarMK

Гостин
Inaku se vikam Dimitar Petrevski i so istiot nik moze da me najdete na drugi forumi...
 
 • Ја почнал/а темата
 • #11
D

DimitarMK

Гостин
btw. забораив да кажам колку год имам....само 12 :(:(:(
 
 • Ја почнал/а темата
 • #12
M

Mr.Alien

Гостин
Не заебавај. Претпоставував дека си помлад, но не баш ТОЛКУ млад (да не речам МАЛ). Стварно имаш само 12 години?
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Поздрав Хакерче...
btw. забораив да кажам колку год имам....само 12 :(:(:(
еее кај на времето на 12 години не ни сонувавме за форум, ма каков форум бе за интернет...
Си игравме во песок и плачевме нинтендо да ни купат :)
 
 • Ја почнал/а темата
 • #14
D

DimitarMK

Гостин
хаха...да, да стварно имам 12 години
 

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
ееее, ја на 12 мотав касети на комодорето, па штрафцигер па штелувај...каков форум какви бакрачи!
Малиот ни врати спомени:))
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
ееее, ја на 12 мотав касети на комодорето, па штрафцигер па штелувај...каков форум какви бакрачи!
Малиот ни врати спомени:))
Same here :D Дури и федерчето што ја држи главичката од касетофонот пукна од штелување го имам сменето 2 пати :LOL:
 

jpetrov

Intern
19 мај 2007
136
0
На 12 го добив мојот прв компјутер, Sinclair Spectrum ZX со цели 48 килобајти.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #22
D

DimitarMK

Гостин
јас на 6 години го добри мојот крш кој сеуште го користам :)
 
 • Ја почнал/а темата
 • #23
M

Mr.Alien

Гостин
Па нели купи Core2Duo на 1.8, за кој во АМЦ ти рекле дека се множи со два и се добива "реалниот" работен такт од 3.6 GHz :LOL: ??
 
 • Ја почнал/а темата
 • #24
D

DimitarMK

Гостин
ми го зема тој татко ми за на работа :)...јас нов ќе земам за нова година :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,758
Мислења
849,948
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно