• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

HACKING IN PROGRESS....

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

spiderman

Intern
16 април 2007
783
44
Konecno sajt za site onie koj sakaat dokazuvanje za svoite hakerski vestini.Se e dozvoleno i e legalno.Koj prv ja butka stranata toj e pobednik.Ama ne e se taka lesno kako sto izgleda.Mozno e i ovoj sajt da bil pisan veke na forumov a ako e taka odnapred se izvinuvam.Kako i da e eve go linkot na sajtot, navali narode: http://www.hackthissite.org/

HAPPY HACKING :))
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Konecno sajt za site onie koj sakaat dokazuvanje za svoite hakerski vestini.Se e dozvoleno i e legalno.Koj prv ja butka stranata toj e pobednik.Ama ne e se taka lesno kako sto izgleda.Mozno e i ovoj sajt da bil pisan veke na forumov a ako e taka odnapred se izvinuvam.Kako i da e eve go linkot na sajtot, navali narode: http://www.hackthissite.org/

HAPPY HACKING :))
malce si star so ova.. sajtot postoe edno dobri 3-4 godini ..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,537
Мислења
858,928
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно