• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Hacker Evolution

 • Ја почнал/а темата
 • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Dobra Simulacija na Hakerska Igra.
Simni tuka.
Ja sea pocnav da ja igram i interesna e!!!!
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
A ako ne ja kupis demo e?
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Jas eve simnuvam Hacker Evolution-Blackcats. Istata igra e ili ne e?
 

Demonce14

Intern
20 октомври 2007
104
5
mypokemongames.com
Stane до кај стигна? Ја на 8мото заглавив хехе :)

пишувам exec heftpd.exploit hacker-evolution.com
ми јавува нешто ерор дека требало да се дисконектирам од core.hacker-evolution.com

 
 • Ја почнал/а темата
 • #10

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Hahahaha brat i ja sum do tamu.I jas se mucam na toa.
P.S Imam rabota inace odma ke ja svrtam
 
 • Ја почнал/а темата
 • #12

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Ja pominav pravata misija.Sea idam na vtorata.Vie do kaj ste?
Ajde da vidam kolkavi hakerista ste!!!
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Ja najdov igrava so key ! No pak ne e nesto kako sto treba. go pisuvam key-ot i pak mi se pojavuva istoto da go pisam pak i taka celo vreme.
 

Demonce14

Intern
20 октомври 2007
104
5
mypokemongames.com
Ja pominav pravata misija.Sea idam na vtorata.Vie do kaj ste?
Ajde da vidam kolkavi hakerista ste!!!
Што треба на ова 8мото да направам бре? :muahaha:

едит:
Се снајдов :)
Требало logout , па да кракнам сервер и после тоа да го правам што следува подулу
 
 • Ја почнал/а темата
 • #16

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Ne treba da go cracnes so comandata (crack) oti ke ti pisuva failed mission.Treba da go kraknes na drug nacin!!
Zaboraviv kako ke pisam posle!!!
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Еве ви уште една мисија во играта - кракнете ја неа, да не биде ограничена.
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Кај мене дава еден мал дефект во врска со оваа игра. Кога ќе го уклучам инсталерот ми дава corrupted file односно не можам да ја инсталирам. HELP F1
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Јас сум на првата мисија како да ги земам парите?
Ми пишува напиши позитивен износ- како треба тоа?
 
 • Ја почнал/а темата
 • #22

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Odamna ne sum ja igral.Moze i da zgresam.
Probaj ova: transfer 2000.
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Така беше и јас во меѓуврема видов, но сепак фала на трудот и помошта.
 

Dac-14

Intern
12 декември 2007
75
0
Мислам дека требаше 1000 да се пренесе

п.с играта е НОУ КОМЕНТС хехе
 

PeTaR-

Intern
14 јануари 2008
92
19
Заглавив онде кај што вика да хакниш без крак , ама ќе се снајдам :))
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,717
Мислења
856,007
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно