1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено H61+i7 2600+4gb Hyperx

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 22 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  595
  15 Декември 2013
  Машко
  Продавам комбо од следниве делови:

  MB: Dell MIH61R матична со HDMI излез
  CPU: i7 2600 + stock cooler со сменета паста
  RAM: 4gb Hyperx 1600MHz ddr3

  Цената е 6500 денари, има опција со i3 2100 тогаш цената би била 3800 денари.

  IMG_20200519_195744_1.jpg IMG_20200519_212248.jpg IMG_20200519_212229.jpg
   
  На Tenny и CyberTm им се допаѓа ова.
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  595
  15 Декември 2013
  Машко
  Клуч продадено
   
  На ayahuasca и DaVoRkNe им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. kjosmofon
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,954
 2. MasteR_#0
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  780
 3. rippermkd

  Менувам ryzen5 2600 za 2700/x

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  443
 4. MasteR_#0
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  260
 5. ayahuasca

  Проценка Kingston HyperX FURY DDR3

  ayahuasca, 11 Мај 2020, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  342
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...