1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

H61 / h61 + i3

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Uber-, 13 oктомври 2019.

 1. Uber-

  Uber-
  Gaining Experience

  105
  96
  23 Август 2017
  Машко
  Занаетчија
  Купувам плоча х61 или било која лга1155. Може и комбо плоча со и3 процесор понуди во ПП

  Испратено од тенекија
   
 2. Uber-

  Uber-
  Gaining Experience

  105
  96
  23 Август 2017
  Машко
  Занаетчија
  Може клуч

  Испратено од тенекија
   

Сподели

Вчитување...