Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

H20 Android TV Box ANDROID 10 2GB/8GB

Статус
Затворена за нови мислења.

MALINOV.A

Gaining Experience
8 септември 2022
305
155
MALINOV.A додаде нов оглас:

H20 Android TV Box ANDROID 10 2GB/8GB - 1.800 ден.

️ Направете го вашиот обичен телевизор SMART и ANDROID со само еден уред!

✅ Без разлика дали имате стар или нов телевизор со овој Android TV BOX на вашиот телевизор ќе можете да користите:

- Youtube TV ▶️

- Live Tv Serbia Kodi (гледање ТВ канали) ️

- Stremio (гледање филмови и серии со превод)

- Сурфање на интернет

- Превземање на било какви андроид апликации ✅

️ Цена: 1800 ден. со бесплатна достава

Контакт: 072 646...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.093
Мислења
974.343
Членови
35.396
Најнов член
AceOFspades
На врв Дно