1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Губење wifi сигнал

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од Pyropwnage, 18 ноември 2019.

 1. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,090
  4,498
  4 ноември 2013
  Машко
  Братко, не вреди да се дискутира на темава.
   
  На Daniel86 и krema им се допаѓа ова.
 2. krema

  krema
  Professor

  9,848
  9,526
  24 Јуни 2009
  Машко
  Знам брате.
   
  На HardCorec му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. HijackHacker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,015
 2. Mo3oK4e
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,859
 3. Trixx
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  868
 4. bube_bodom
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,760
 5. Глупав
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  989
Вчитување...

Сподели

Вчитување...