1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Gtx 980ti G1 Gaming Gigabyte

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од AleksandarCaki, 20 Април 2017.

 1. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  600
  1,424
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  Продавам Gtx 980ti G1 Gaming Gigabyte купена од Анхоч, со преостаната гаранција од 5 месеци. Сум прв сопственик, и е максимално сочувана.

  24.000 мкд. фиксна цена.
   
  На psy-galactic, CuroWsky, gremlin и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  600
  1,424
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  23.999
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  600
  1,424
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
 4. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  600
  1,424
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
 5. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  600
  1,424
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
 6. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  600
  1,424
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
 7. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  600
  1,424
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  23.300 денари
   
  На spiritBreaker му/ѝ се допаѓа ова.
 8. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  600
  1,424
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  Ја повлекувам од продажба. Може клуч :)
   
  P.Overdrive, Costigan_Jr и на Molec им се допаѓа ова.
 9. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  600
  1,424
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
  Повратак џедаја! 23.000 ден.
   

Сподели

Вчитување...