1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GTX 1070 G1 Gaming 8GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Speedy, 3 Јануари 2020.

 1. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  595
  204
  21 Август 2010
  Машко
  КОРИСТЕНА "ДОМАЌИНСКИ" а.к.а.:
  - Никогаш не е оверклокувана
  - Никогаш не е отварана
  - Никогаш не е користена за мајнинг

  РЕДОВНО ЧИСТЕНА ОД ПРАШИНА

  КОРИСТЕНА Е САМО ЗА ИГРИ, МЕРАКЛИСКИ ОДВРЕМЕ-НАВРЕМЕ.

  GIGABYTE САЈТ

  ЦЕНА: 14470 денари
   
 2. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  595
  204
  21 Август 2010
  Машко
  UPDATE: 12 500 Денари, цена последна.

  Графичката нема гаранција
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  595
  204
  21 Август 2010
  Машко
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  830
 2. gOJDO
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,749
 3. skopje_mkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  428
 4. Sludge.Factory
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  557
 5. ntb91
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,116
Вчитување...

Сподели

Вчитување...