1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GTX 1060 Asus Strix

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Vlad944, 12 Февруари 2020.

 1. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  265
  492
  3 Март 2015
  Машко
  Продавам Asus Strix GTX 1060 6GB користена за гејминг (Battlefield).
  Картава нема никакви проблеми,артифакти и други ствари.Температура крева до 60C при играње.
  Се одлучив да ја продадам поради упгрејд на нешто појако.
  Цената е 8200 денари фиксна.
  IMG_20200212_120826.jpg IMG_20200212_121426.jpg IMG_20200212_121059.jpg
   
  На Tomislav96, Jordan223, CrazyAce и уште 8 други им се допаѓа ова.
 2. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  265
  492
  3 Март 2015
  Машко
  Нова цена : 7600 денари која ќе важи до недела.
   
  Jordan223, CrazyAce, dzunko и на уште 1 им се допаѓа ова.
 3. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  265
  492
  3 Март 2015
  Машко
 4. Vlad944

  Vlad944
  Gaining Experience

  265
  492
  3 Март 2015
  Машко
  Резервирана до 15 април.
   
Слични теми
 1. brasica
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  824
 2. Oktar
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,126
 3. Lokvan
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,158
 4. ayahuasca
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,510
 5. ayahuasca
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  710
Вчитување...

Сподели

Вчитување...