1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Gtx 1050 Gigabyte 2gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од AleksandarCaki, 12 Август 2019.

 1. AleksandarCaki

  AleksandarCaki
  Practice makes perfect

  606
  1,431
  19 Јуни 2015
  Машко
  Архитект
 2. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,151
  701
  28 ноември 2015
  Машко
  50 eu
   
  На windows8 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  557
  765
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
Слични теми
 1. Вајкинг
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  827
 2. igor_bef
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  838
 3. shifty
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  381
 4. Necromancer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  435
 5. RagingDemon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  657
Вчитување...

Сподели

Вчитување...