1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GTA V Online (PC)

Дискусија во форумот 'Гејминг општество' започната од Spawny, 30 Декември 2014.

 1. Spawny

  Spawny
  Gaining Experience

  70
  67
  22 Декември 2013
  Машко
  Во случај да не се сетил некој пред мене, направив група на Steam GTAVMK, ајде да се збираме од сега и таман за рилис да парчосуваме.
   
 2. ImTheDude

  ImTheDude
  On your way to fame

  576
  629
  31 oктомври 2011
  Машко
  Оптимиста си дека на 27ми ќе се случи release? Јас сум, и многу силно се надевам на тоа. :) Ќе се зачленам во групата инаку подоцна од дома.
   
 3. Spawny

  Spawny
  Gaining Experience

  70
  67
  22 Декември 2013
  Машко
  Сум да ти кажам оптимист, бидејќи е излезена веќе година ипол скоро. Немора да значи ништо тоа, но ми дава надеж дека ја работат одамна. Лапнаа убава пара и сеа работат во полн погон. Ако не Online, ќе излезе прво кампања па за кратко време (месец два) ќе ја пуштат.
   

Сподели

Вчитување...