1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GTA V |FREE|

Дискусија во форумот 'Игри' започната од XGeorge27, 14 Мај 2020.

 1. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,107
  3,262
  2 Септември 2012
  Машко
  Со кракуваната ќе играш само Стори мод, додека со оргиналната можеш и онлајн ете затоа е фрката, а не дека некој нешто ќе проверува.

  Плус сите апдејти ги имаш, не за џабе е 94GB vs кракуваната тогаш кога е кракната, најчесто околу 60GB. :mario:
   
 2. Weeaboo

  Weeaboo
  Gaining Experience

  177
  120
  23 Февруари 2020
  Машко
  Programming
  Кога е гага и солта е блага.
   
  На 1s3ct0wN и Rukfash им се допаѓа ова.
 3. Ragnar

  Ragnar
  Practice makes perfect

  1,004
  1,084
  9 Декември 2015
  Машко
  И Петреска е блага.
   
 4. XGeorge27

  XGeorge27
  Intern

  22
  20
  13 Декември 2018
  Машко
  паметни се Rockstar еве се спремат за GTA VI ама колку што можат пробуват да добијат од GTA V како последен ПИК пари пари пари
   
 5. NecrotoX

  NecrotoX
  Unstoppable

  2,931
  2,781
  4 Март 2013
  Машко
  Илустратор
  Онлајн бе дечко, сингл плеер никој не ја игра веќе сите ја свртевме кога искочи во 2013/2015. Ама константно е меѓу најиграните игри поради мултиплеерот.

  Сакав да го споделам видеово од Џери, доколку на некој му требаат повеќе копии од играва има начин да направите повеќе акаунти на Epic и Rockstar со само една gmail адреса благодарение на баг:

   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 6. WeiWuWei

  WeiWuWei
  Gaining Experience

  223
  127
  17 Јануари 2020
  Машко
  Мизантроп
  Оваа финта со емаилот е позната уште од многу порано, веројатно работи и тука на форумов, treat with caution :D
   
  На NecrotoX му/ѝ се допаѓа ова.
 7. NecrotoX

  NecrotoX
  Unstoppable

  2,931
  2,781
  4 Март 2013
  Машко
  Илустратор
  Секаде работи зашто проблемот е до Google :)
   
 8. WeiWuWei

  WeiWuWei
  Gaining Experience

  223
  127
  17 Јануари 2020
  Машко
  Мизантроп
  Не сум знаел, ја лично само на gmail имам правено и мислев работи кај сите, сеа гледам дури и генератор постои

  Еве на кој му треба ако ви е меил itforumfreegta5@gmail.com
  Gmail Generator

  Ќе ви генерира 16,384 начини како да ја ставате точката

  16.300 акаунти = 3260$ ако не грешам + направете уште 16 акаунти со друг меил и побогати сте за 3280$
   
 9. MASTERMATEJ

  MASTERMATEJ
  Intern

  1
  1
  29 Мај 2020
  Машко
  GTA na EPIC Games ovozmozuva cross platform igranje online. Na PS toa ne e vozmozno!
   
  На NecrotoX му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,889
  1,785
  22 oктомври 2012
  Машко
  Земана е играва преку Epic за free, се инсталираше, се направи Rockstar account, ама кога ќе се кликне да се пушти играта, дали преку Epic launcher-от, дали преку shortcut-от на Desktop, се load-ира Rockstar launcher-от на кратко, и толку, истиот после тоа сам се гаси, играта не се пушта, а нема никаков error или слично, Windows 10 Pro последна верзија, некој со ваков проблем, и евентуално решение?
   
 11. damil

  damil
  On your way to fame

  783
  826
  2 Јануари 2015
  Машко
  Ние што ја немаме симнато, има некој да ја нуди сега фор фри или да си бараме торентче?
   
 12. Gjurc1n0t

  Gjurc1n0t
  Gaining Experience

  43
  95
  17 Април 2019
  Машко
  Пробај прво да го подигнеш Rockstar Social Club - от т.е. да се логираш. Па после клик на shortcut - от или на Epic Games во Library. Се надевам дека ќе биде во ред.
  Поздрав и убав ден.

  Испратено од CLT-L09 преку IT.mk форум апликација
   
  На Alucard му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Gjurc1n0t

  Gjurc1n0t
  Gaining Experience

  43
  95
  17 Април 2019
  Машко
  Многу тешко тоа...
  Можеш да пробаш на Playerup дот ком да си купиш Epic Games Account. Имаш од 1 долар до 20 долари па и нагоре. Во зависност колку игри сакаш да има на акаунтот.
  Ако ти треба точен линк пиши ми во ДМ.
  Поздрав и имај убав ден.

  Испратено од CLT-L09 преку IT.mk форум апликација
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,889
  1,785
  22 oктомври 2012
  Машко
  Така дава грешка:

  Error: The Rockstar Games Launcher exited unexpectedly. Please visit Rockstar Games Customer Support for more information.
   
 15. WeiWuWei

  WeiWuWei
  Gaining Experience

  223
  127
  17 Јануари 2020
  Машко
  Мизантроп
  Немој да те лаже ѓавол на Playerup да купуваш.. само тоа ќе ти кажам

  На g2g.com имате акаунти што почнуваат од 3.82$ па нагоре ако купува некој
   
 16. damil

  damil
  On your way to fame

  783
  826
  2 Јануари 2015
  Машко
  Pse JO ?

  Why not?
   
 17. wolverine

  wolverine
  On your way to fame

  802
  699
  27 Јуни 2012
  Програмерски гледано јас сум за да се купуваат игрите пошто така ги подржуваме тие кој се измачиле да е направат играта. Јас ја имав купено за на ПЦ уште кога излезе 2013 или 2014 незнам кога беше. И онлајн цепам бааѓи време. Се малтретирав проано со кракнати игри кога немаше ни развиена инфраструктура во државава за сите да имаат интернет по дома ама не повеќе. Денешниве игри покрај тоа што тешко е да се кракнат и не се интересни офлајн. Сега онлајн е позабавно и самите игри така ги прават, така да никогаш не би кракирал игри. И со право се кренало фама пошто разликата е небо-земја со таа што е оргинал.
   
  На bLaCk AnArChY му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...