• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ГТА САН АНДРЕАС

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Dr.XaYC

Intern
11 февруари 2008
65
0
Од кај можам да најдам нови коли за ГТА САН АНДРЕАС. BMW, FORD...PEUGEOT...А потоа ако може да ми кажете каде да ги ставам за да ги возам
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Mislam deka tie koli gi ima veke vo igrata samo se modificirani i so drugo ime.

A eve ti nekoj linkovi za toa sto baras ama ne mi se ispitani sajtovive taka da na svoja raka i rizik ke ti bide. :)

http://www.jvtdesign.net/ideal_sa/
http://thegtadomain.com/
http://video.aol.com/video-detail/gta-san-andreas-new-car-mods/3754591041


plus imas i novi koli vo samata igra samo treba da gi otklucis......

Unlock BF Injection:
--------------------
Get First place at the Dirt ring race Las Venturas Stadium.

Unlock Super GT:
----------------
Get all Bronze medal in Driving school.

Unlock Dune Buggy:
------------------
Beat the score of 25 at the Dirt Ring.

Unlock Hotknife:
----------------
Get all gold medals in the Driving school.

Unlock Jet Pack:
----------------
Complete the Airstip asset near Las Venturas.

Unlock NRG 500:
---------------
Get all gold medals in Bike School. This bike can be found quite
easily in a car park near the Johnson house.

Unlock Rustler:
---------------
Get all Bronze medal in pilot school.

Unlock Freeway:
---------------
Get all Bronze awards in Bike School.

Unlock Hotring racer:
---------------------
Get First place in 8-Track.

Unlock Monster Truck:
---------------------
Win it by beatin the 8-Track Tournament.

Unlock Stunt plane:
-------------------
Get all silver medals at the pilot school.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Dr.XaYC

Intern
11 февруари 2008
65
0
vidi..slegnav kola staviv so treba vo models i sea postoi li nekoja sifra za da ja najdam. Kaj da ja baram?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,537
Мислења
858,928
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно