1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка GT 630 1GB DDR3 128Bit

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од SiPy`, 16 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,662
  4,523
  23 Јуни 2015
  Машко
  Се моли за проценка на графичката од насловот. Без гаранција со модифициран кулер.
  ЕДИТ: Не е копана, не се секирајте.:oh:
   

  Прикачени датотеки:

 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,779
  9,422
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  А пушена ли е? ;D

  1000
   
  На SiPy` му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,662
  4,523
  23 Јуни 2015
  Машко
  Оди на продажба за 1000 денари.
   
  На Astro и StefAngel им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,662
  4,523
  23 Јуни 2015
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,662
  4,523
  23 Јуни 2015
  Машко
 6. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,662
  4,523
  23 Јуни 2015
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,662
  4,523
  23 Јуни 2015
  Машко
 8. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,662
  4,523
  23 Јуни 2015
  Машко
 9. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,662
  4,523
  23 Јуни 2015
  Машко
  Ајмо 800 денари. :)
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 10. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,662
  4,523
  23 Јуни 2015
  Машко
Слични теми
 1. zipi123
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  231
 2. Mario.Bog
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  481
 3. dekomote
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  494
 4. CyberTm
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  510
Вчитување...

Сподели

Вчитување...