Продадено Gskill RipjawsV 2x8GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlad944

On your way to fame
3 март 2015
424
997
Битола
Се продава рамот од потпис Gskill RipjawsV 2x8GB F4-3200C16D-16GVKB
Со фабричната паковка и гаранција која важи до 11/2024 Нексио.
Не се клокани ниту пак имаат проблеми со Рајзен процесори.

Цена : 4500 денари фиксна
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,990
Мислења
869,717
Членови
30,321
Најнов член
vasei12
На врв Дно