• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Gskill RipjawsV 2x8GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
426
1,000
Битола
Се продава рамот од потпис Gskill RipjawsV 2x8GB F4-3200C16D-16GVKB
Со фабричната паковка и гаранција која важи до 11/2024 Нексио.
Не се клокани ниту пак имаат проблеми со Рајзен процесори.

Цена : 4500 денари фиксна
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно