• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Грешка во прикажувањето во секцијата "Редакција"...

  • Ја почнал/а темата
  • #1

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Кога влегов во секцијата "Редакција" на овој портал, ја забележав следнава грешка:
Кога ќе се намести курсорот на линкот "Блог", излегува како хинт ова:
http://it.com.mk/index.php/Igor-Naumov/
наместо да биде:
http://it.com.mk/index.php/Aleksandar-Lazarov/
Поточно да наведам: тоа се случува кај Александар Лазаров, и ние како што го знаеме како Aleks.
 

Атачменти

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
OMG, ne sum zabelezal. Qe bidit popraeno u najbrz mozen rok.

Ete zs ne sum zabelezal.. oti jas nemozam da najdam greshka, site linkovi se tocni.... ako ne se popravete me
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
42,609
Мислења
821,626
Членови
28,261
Најнов член
dekio1
На врв Дно