• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Гратис Карти за ватерполо Мак-Укр & Мак-Сло

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
За сите обожаватели на ватерполото, имам гратис карти за следниве натпревари:

1.Македонија - Украина (или Словенија - Белорусија / Англија - Шпанија) --- Сабота, 21.00 (или 18.00 / 19.30) 1 КАРТА

2. Македонија - Словенија (или Белорусија - Англија / Шпанија - Украина) --- Недела, 12.00 (или 09.00 / 10.30) 8 КАРТА

За сите заинтересирани, нека пишат колку карти сакаат и за кога.
Ако има заинтересирани, денес, во 18.00 - 18.30 картите можат да се подигнат од пред влезот на Веро 2, Тафталиџе (оној до McDonald's). Ако не Ви одговара терминот, јавете се на 071-400-140 за друг термин.
Картите ќе ги подигнете ако се претставите со Вашето корисничко имe на форумот.

ВАТЕРПОЛИСТИ, НАПРЕД! :bouncybrothers:
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Иако многу го сакам ватерполото ... во непогодни денови се паѓа :(
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,549
Мислења
859,233
Членови
29,947
Најнов член
bobimila
На врв Дно