• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Granny Ghost Video WTF

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Auu ova ne e niso. So imam videno edno dobro klipce. Leleee, ne da se imav naezeno:isplashen::isplashen::isplashen:aj ako najdam ke go staam:muahaha:
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Да не се џилитам ама стварно ми се наежи кожата.... а многу лесно се монтира за неколку минути (ако се работи со појака конфигурација) со After Effects 7.0
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
montaza do daska.Bas ke probam da go zemam After Effects i da praam vakvi raboti pa da im pokazuvam na drugarite od ulica:mwahaha:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,807
Мислења
850,878
Членови
29,494
Најнов член
Nikimoler
На врв Дно