• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Gran Turismo ?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

<<ExeCutoR>>

Intern
16 април 2007
132
2
Dali ste igrale podobra igra za koli od Gran Turismo na sony?
Mojot odgovor e deka ne sum igral :) oci ostaiv na taa igra na sony1 i sony2 :D
na sony3 uste ne sum ja isprobal.
 

virusmk

Intern
2 март 2008
6
0
Toa se stari igri no sega sto ima napraveno PS3 so koli e ludnica

Burnout Paradisetoa e originalniot disk igrata e ludnicaa ja imam koga go zemav i ps3 haoss

eve i delovi od igrataProbajte pa kazete kako vi se dopaga ;)

inace se igra i preku internet PS3 e sloboden za igranje u Mreza a dokolku imate i Web Cam Sony na sekoja pobeda ve slika i im ja praka slikata moze preku B L U E T O U C H slusalici da razgovarate dodeka uzivate u mrezno igranje tolku za sega dokolku imate prasanje tuka sum ;)
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
@virusmk: Пред месец дена гледав промо за играва, лудница е :)
Има неверојатни детали, графиката општо е лудница, а и сликата што е горе од тоа crash mode или како и да им се викаше е ненормална работа :)
Еден другар сега скоро ја купи, па ќе ви пишам импресии ако му одам на гости :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,675
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно