1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Gran Turismo PS4

Дискусија во форумот 'Игри' започната од bobbyniko, 14 Декември 2019.

 1. bobbyniko

  bobbyniko
  Intern

  14
  3
  23 oктомври 2016
  Машко
  Здраво. Дали има на форумов што ја играат GT sport на ps4? Со другарите планираме да направиме како лига (friendly тркање)

  Ако има заинтересирани пишете
   
  На TheMarshal му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. <<ExeCutoR>>
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,584
 2. Costigan_Jr
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  235
Вчитување...

Сподели

Вчитување...