Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic Gramofon BigBen

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
147
195
Skopje
www.terakota.com.mk
fazrijan додаде нов оглас:

Gramofon BigBen - Проценка

Продавам грамофон BIgBan,грамофонот е во фабричка состојба.
Користен е неколкју дена и пак вратен во кутија.

• 3-speed turntable (33/45/78 rpm)
• Automatic arm shutdown
• PLL stereo FM tuner
• Stereo FM radio; analogue tuner with
digital display
• Bass Boost technology
• RCA audio output socket
• LCD display with blue backlighting
• 3.5 mm Aux in connection
• Stereo headphone jack (headphones not included)
• 230V mains power supply

Цена 4000 ден...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.233
Мислења
977.112
Членови
35.547
Најнов член
minchevskis
На врв Дно