Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Graficki karticki RX580/570 8/4GB

Статус
Затворена за нови мислења.

iface

Gaining Experience
9 септември 2011
133
240

iface

Gaining Experience
9 септември 2011
133
240
Site parcinja Sapphire RX580 8GB prodadeni,
Ostanuva
Sapphire Nitro+ RX570 8GB- 6000MKD
Sapphire Pulse RX570 8GB- 6000MKD
Asus Dual RX580 8GB- 6000MKD
XFX RX580 4GB- 5000MKD
Gigabyte RX570 4GB- 4500MKD
Asus Dual RX570 4GB- 4000MKD
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.096
Мислења
974.499
Членови
35.404
Најнов член
altin
На врв Дно