1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Graficka za Dota 2

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Deksa, 18 Февруари 2020.

 1. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  439
  297
  9 Февруари 2012
  Машко
  Kupuvam graficka za Dota 2 1080p nad 60 fps na max settings.
  Cenata e bitna.
  Ponudi vo PP.

  Sent from my SM-G965F using Tapatalk
   
Слични теми
 1. _EAX
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,776
 2. Happy

  Dota 2

  Happy, 17 Август 2011, Во форумот: Игри
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  974
 3. DaVoRkNe
  Одговори:
  701
  Прегледи:
  53,345
 4. Dzalek
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  953
 5. Winncoot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  312
Вчитување...

Сподели

Вчитување...