Графичките и мајнингот -- дали да се инвестира во графичка?

Дискусија во форумот 'Графички картички, звучни картички и монитори' започната од psyman, 4 Април 2018.

 1. Sliderr

  Sliderr
  Intern

  15
  29
  16 Мај 2012
  Машко
  Јас имам на гигабајт, не загрева многу.. до кај 82 идe на гејманје :mad:
   

Сподели