Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Графичка картичка

alkibijad01

Gaining Experience
8 октомври 2016
327
356
alkibijad01 додаде нов оглас:

Графичка картичка - Проценка

Купувам графичка картичка, пожелно од следните модели:
RX470 4GB, RX480 4GB, RX570 4GB, RX580 4GB.

Ќе се употребува од дете за фортнајт и слично.

Понуди во порака или овде.

Видете го целиот оглас...
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
466
895
XFX RX 580 8gb цена 3500ден, слободно пиши на вибер ако си заинтересиран 077 638 126
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.498
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно