1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Графичка картица до 1000 денари

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Mario.Bog, 14 oктомври 2019.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  854
  424
  15 Декември 2013
  Машко
  Купувам графичка картица до 1000 денари во рангот на gtx650, 550ti, hd5770, hd6770 и слични.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,941
  12,236
  23 Јануари 2008
  Манга
  20 eur za Asus 550TI Dicect CUII
   
  На Deksa и dame_komita им се допаѓа ова.
 3. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  854
  424
  15 Декември 2013
  Машко

Сподели

Вчитување...