Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Графичка карта ASUS RTX 3060ti Dual

Статус
Затворена за нови мислења.

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
1.037
1.801
Скопје
borcep додаде нов оглас:

Графичка карта ASUS RTX 3060ti Dual - 300 €

Продавам половна исправна графичка ASUS RTX3060ti Dual 8GB, во комплетно пакување со кутија. Гаранција нема на хартија, од Сетек е купена. Тестирана во BF2042 на игри, по желба други тестови.
Солд.
Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.549
Мислења
964.772
Членови
34.919
Огласи
2.633
Најнов член
martinbogatinoski
На врв Дно