1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Графичка HD6870

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane-G, 15 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,327
  724
  9 Мај 2012
  Машко
  Продавам сочувано графичка Radeon HD6870 за 1500ден (простор за договарање по ПП)
  [​IMG]


  Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
   
  Oktar, Grimriper и на b.a им се допаѓа ова.
 2. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,327
  724
  9 Мај 2012
  Машко
  Резервиран


  Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
   
 3. Pane-G

  Pane-G
  On your way to fame

  1,327
  724
  9 Мај 2012
  Машко
  Продаден е ,клуч ( благодарност до модератори и админи на форумов)


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...