Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Графичка Asus RTX3060 12GB - Graficka 3060

dzunko

Gaining Experience
26 септември 2007
391
383
Битола
dzunko додаде нов оглас:

Графичка Asus RTX3060 12GB - Graficka 3060 - 12.000 ден.

Продавам две графички карти во целосно исправна состојба со добри темератури и кулери :

1. Asus TUF RTX3060 OC 12GB = 12000 ден
Графичката е користена на PC кај син ми од почеток на летото 2023 . Температура при стрес одлична. Доаѓа без кутија.

2. Asus Dual RTX3060 OC 12GB = 11000...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.112
Мислења
974.761
Членови
35.414
Најнов член
zokipoki321
На врв Дно