• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Graf

Статус
Затворена за нови мислења.

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Zdravo Graf i dobrodojde na nasiot forum.
Se nadevam deka ke ti se dopadne i ke bides aktiven ne za dzabe ti go predloziv.:D .
Pozdrav brat mi ;) .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,714
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно