• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

GPhone кога?

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Има ли некој информации кога ќе излезе чудото на Google GPhonе-от, каков ќе биде конечниот дизајн, по која цена од прилика ќе се продава итн.
фала
Поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,553
Мислења
823,192
Членови
28,061
Најнов член
Viktorofski
На врв Дно