• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

GoRemy

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Овој пост е за сите оние кои не го знаат Remy. Изведувач на Youtube, прави растур со песни!

Hey There Khalilah
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=hMqTKA8BxvE[/ame]


Two Percent Milk: The Rap
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=11Camuw2cgI[/ame]


A-R-A-B: The Rap
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=nizt2oEtHl8[/ame]


Warcraft: The Rap
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=B97P0e7ejYw[/ame]


И мојата омилена:
McDonald's: The Rap
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=Q5H7IYPw40Q[/ame]
 

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1,064
74
Шала на страна, на првата песна гитарата навистина ми се свиѓа у позадината, а за пеењето...:LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,726
Мислења
863,406
Членови
30,063
Најнов член
Кузман
На врв Дно