• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

goran^

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

goran^

Intern
7 април 2007
37
0
Здраво на сите и отворен за соработка со сите.
 

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,029
www.iwmnetwork.com
Добредојде повторно...

Tоа е тоа што се бара на овој форум, соработка меѓу сите и само така може да стигнеме до успеси.
 

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Добредојде и се надевам дека тука ќе бидеш почесто. Поздрав
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Dobrodojde na forumov i mislam deka site zaedno so zaednicki sili ke go napravi toa sto treba da bide ovoj forum :) .
Pozdrav Goran.
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Ajde zdravo zhivo Gorane :) ... Srekjen ti praznik (kako i na site ostanati shto slavat).

Se nadevam kje ti bide interesno ovde i kje te gledame chesto.

Te molam prochitaj gi pravilata i get on posting :)

Pozdrav,
Stefan.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
863,563
Членови
30,069
Најнов член
Кристина Ставрева
На врв Дно