1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GoPro додатоци

Дискусија во форумот 'Дигитални апарати, камери и слично' започната од brasica, 9 Август 2014.

 1. brasica

  brasica
  On your way to fame

  626
  921
  18 Април 2010
  Попрецизно ме интересира дали некој знае каде можам да најдам gopro pole стапови?

  Прашав во Про-Спорт ама таму немаат ништо моментално.

  Ако има некој идеја каде да барам освен во странство.
   
 2. xenon

  xenon
  Guru

  3,816
  9,520
  15 Јануари 2011
  Машко
  Солиден монопод од рефот/пикс плус ќе ти заврши работа.
   
 3. brasica

  brasica
  On your way to fame

  626
  921
  18 Април 2010
  Ги гледав, само што овие имаат рачка на долниот дел додека обичните моноподи имаат ногарче за да ги потпреш на земја. Не знам за држење колку ќе бидат практични иначе да тоа е тоа во суштина.
   
 4. smole

  smole
  Unstoppable

  2,951
  3,292
  18 Април 2007
  Hardshell case-ови за GoPro каде има да се купат во Скопје?
   
 5. boro1

  boro1
  Practice makes perfect

  1,628
  1,271
  13 Август 2009
  Машко
  @smole види во Нептун во city mall
   
  На smole му/ѝ се допаѓа ова.
 6. nikigo

  nikigo
  Gaining Experience

  271
  270
  6 Март 2013
  Машко
  Во проспорт.
   
  На smole му/ѝ се допаѓа ова.
 7. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,877
  2,817
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  Само ова xshot 2.0, подобро нема, другите се кршат, не се со толкав квалитет, не се толку долги и не се толку преносливи.

  Еве сликички што сум сликал,
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Последна промена: 23 Декември 2014
 8. smole

  smole
  Unstoppable

  2,951
  3,292
  18 Април 2007
  Фала и на двајцата, видов во Нептун, имаат некоја голема SP POV hardshell case со астрономска цена од 3000 денари.

  Оваа ќе ја зимам, мала е, ефтина и bestseller на Amazon UK.

  Од banggood нарчав пар ствари, следно на ред е Smatree® Battery (2-Pack) for GoPro Hero4 and 3-Channel charger +Wall Charger + Car Charger+ UK Plug+ European Plug for Gopro Hero 4 Camera , кај нас втора оригинална батерија + полнач е 2000 денари.

  Понатаму во план е Polar Pro 2.0 Neutral Density Filter.

  Жално е што кај нас нити има избор на GoPro accessories, нити тие кои ги има се со нормална цена.
   
 9. Fikla

  Fikla
  Intern

  2
  0
  26 Февруари 2017
  Машко
  Дали некој знае кај можам да најдам case за gopro hero 4 низ Скопјево?
   
Слични теми
 1. Freaker
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,166
 2. frekky
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,058
 3. Elektrikz
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,794
 4. goodboy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  510
 5. c0mrade
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  862
Вчитување...

Сподели

Вчитување...