• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Google Talk, Labs Edition

  • Ја почнал/а темата
  • #1

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
Кој го користи овој Labs Edition месенџер, тука само му вреди тоа што има Invisible, дефинитивно големо промашување, ниту стандартдните (старите) опции и привилегии ги нема.
Да не знае некој некоја руга верзија на Gtalk што ги има да речиме овие опции заедно :zbunet2:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,990
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно