• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

google system update (deneska)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

problogger

Intern
3 декември 2007
64
1
Poslednata google system update bese vcera. Posebno se raduvam sto blogot mi imase PR0 a sega ima PR3. Nekoj placat :plachko2: zatoa sto im se namalil PageRankot :LOL: a nekoj im se smejat:ua: proverete na vasiot sajt dali se zabelezuva nesto.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
854,999
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно