1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Google сметка

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од NiceNaumoski, 8 Април 2020.

 1. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  84
  26
  16 oктомври 2014
  Машко
  Здраво !!
  Сакам да знам дали е возможно да се направи трансфер на податоци од една сметка на друга?
  За податоци мислам на Google Photos,Drive,контакти и слично...
   
 2. xhktw

  xhktw
  Practice makes perfect

  1,227
  1,282
  2 Август 2009
  Здраво и до тебе!!

  Разгледај го артиклов, тука има сè што те интересира, заедно со упатства како да го направиш тоа.
   
  На NiceNaumoski му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...