Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Google Pixel 7 Pro 12/128 Obsidian Black

Статус
Затворена за нови мислења.

Wateva!

Gaining Experience
7 март 2014
254
312
Wateva! додаде нов оглас:

Google Pixel 7 Pro 12/128 Obsidian Black - 45.000 ден.

Телефонот е без знаци на користење, буквално како нов, со комплетно пакување.

Купен нов од Германија, прв пат приклучен и активиран на 09.04.2024.

Доаѓа со маска и скрин протектор на него, плус уште еден резервен протектор.

Цена 45.000 фиксна, без замени.

Погледнете го атачментот 125669

Видете го целиот оглас...
 

Wateva!

Gaining Experience
7 март 2014
254
312
Повеќе интерес очекував реално :LOL:

Нова маска стигна во меѓувреме. Иначе телефонот се продава пошто си добив нов службен.

20230516_182501.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.095
Мислења
974.443
Членови
35.402
Најнов член
Jun
На врв Дно