Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Google Pixel 7 (128GB) Lemongrass

Статус
Затворена за нови мислења.

blackfen1

Gaining Experience
16 јануари 2018
68
91
blackfen1 додаде нов оглас:

Google Pixel 7 (128GB) Lemongrass - 600 €

Купен во Ноември, користен, како нов.
Доаѓа со проѕирна маска.
Цена: 600еур

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

нов се продава 600еур, така да симнувам цена 500еур.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.884
Членови
34.141
Огласи
2.009
Најнов член
Paleyrenk
На врв Дно