Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Google Pixel 6 Pro Stormy Black 12/128 GB

Статус
Затворена за нови мислења.

D.P.R

On your way to fame
22 октомври 2016
724
526
USP Tucson
D.P.R додаде нов оглас:

Google Pixel 6 Pro Stormy Black 12/128 GB - 24.000 ден.

Продавам користен Google Pixel 6 Pro, телефонот е користен само 3 месеци, доаѓа без полнач и кутија. Телефонот е 100% исправен и нема никакви проблеми и физички забелешки. Можна е проба на лице место во кое било време.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.970
Членови
35.345
Огласи
2.934
Најнов член
bojan.donev
На врв Дно